KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14912054
nr 1491 2054
Akvarell
E Melander, Stockholm. Signerad 1919 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x50, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:10:58
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm